HAKKIMIZDA

5.000 m2 alan üzerine kurulu olan Aymini güncel teknoloji imkanları ile üretim yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kendi alanında aranan marka özelliğni kendine amaç edinmiştir. Üretimde kullandığı E1 kalite malzeme ile hem bebek hem de çevre sağlığını düşünmektedir. En iyi yatırımın sağlıklı bebekler olduğunu düşünen Aymini sizlere mutlu ve güzel yarınlarınızı sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kalite alanında güvenilir, kaliteli ve uygun fiyata tasarım ile özdeşleşen bir marka olmak ve marka bilinlirliğimizi sürekli arttırmak

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını gözeterek esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimiz ile müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.

YARATICILIĞI;
Oluşturduğu özgün tasarımları ve heyecanlı oda atmosferlerini tüm dünya çocuklarına ulaştırmayı hedeflemektedir.
GÜVENİLİRLİĞİ;
Tasarımda, üretimde, satış ve satış sonrası hizmetlerimizdeki kalite anlayışımız ile ürünlerimiz her aşamada güvenilirlik ilkesi doğrultusunda ilerleme göstermektedir.
ESNEKLİĞİ;
Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata gerçimektedir.

KALİTE BELGELERİ

Copyright © 2017 - 2024 Aymini Bebek Mobilyaları